LOGO_NOBLESSA_seul_blanc.png (8 KB)

Úvod  » prostor kuchyně

PROSTOR KUCHYNĚ


kolekce-titul.jpg (244 KB)

Naše kolekce kuchyní

 

Noblessa je víc než jen výrobce kuchyní, je rovněž synonymem německé přesnosti a excelentní technické kvality. Naše značka přispívá k prestižnímu vnímání kuchyní vysoké kvality, pomáhají nám v tom naši talentovaní a vynalézaví designéři s inspirativními nápady. Noblessa nabízí kolekci odolných kuchyní v moderním stylu vyrobených z těch nejlepších materiálů.

 

KOLEKCE KUCHYNÍ


Kuchyňské spotřebiče

 

Vybavení kuchyní kuchyňskými spotřebiči se proměňuje. Snoubí se v něm kreativita, praktičnost i propojenost a usnadní vám každodenní pobyt v kuchyni, ať už jste profíci či nadšení amatéři. Nad jednoduchými spotřebiči se pak vyjímá promyšlený design, který kuchyň přetavuje v dokonalý celek. Spotřebiče násobí efekt inovací, a vaření s nimi tak bude nezapomenutelné, pokrmy připravíte snadněji a budou ještě chutnější.

 

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE

vybaveni-titul2.jpg (81 KB)


pracovni-desky-titul.jpg (126 KB)

Vybavení kuchyní

 

Protože polovinu času, který strávíte v kuchyni, věnujete přípravě pokrmů, je to prostor, na který kladete největší důraz. Výběr materiálu je proto zásadní, stejně tak estetická stránka a kvalita. Pracovní deska musí odolat nejrůznějším každodenním nástrahám - musí být odolná proti tepelnému šoku, skvrnám, vzniku škrábanců i rýh - a díky našim ušlechtilým materiálům vysoké kvality to dokáže.

 

VYBAVENÍ KUCHYNÍMáte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.

01-kvalita.jpg (8 KB) 02-vyroba.jpg (10 KB) 03-kuchyne.jpg (10 KB) 04-servis.jpg (9 KB) 05-vstricnost.jpg (7 KB)

Copyright © 2023 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz .....

Zavolejte

SJEDNAT SI SCHŮZKU