Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » development

Development

Již probíhající developerské projekty

nekazanka-1.jpg (91 KB)

Rezidence Nekázanka 17

 

footer_right_image.png (4 KB)


Krásný historický dům, pyšnící se impozantní vstupní chodbou, se nachází v ulici Nekázanka, jež kolmo spojuje dvě významné pražské ulice a turistické tepny – Jindřišská a Na Příkopě.

 

Právě díky tomuto umístění přichází projekt Rezidence Nekázanka s nabídkou převážně menších bytů a ateliérů, které jsou ideální jako investice k následnému pronájmu, avšak i k vlastnímu bydlení. V celém domě nyní probíhá rozsáhlá rekonstrukce s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a hlavně s navrácením do původní historické podoby.

 

Více informací o projektu

Rohan City – Riviéra Karlín

 

footer_right_image.png (4 KB)


Představujeme Rohan City, bytové domy Riviéra Karlín. Dva bytové domy Riviéra Karlín vyrostou při ulici Rohanské nábřeží, na samé hranici stávající karlínské zástavby.

 

Svým rezidentům nabídnou veškeré výhody jedné z nejkrásnějších a nejpopulárnějších pražských čtvrtí, která je proslulá svou atmosférou, množstvím gastronomických možností a míst k setkávání. Jejich okolí bude zároveň plné zeleně vybízející k relaxaci, piknikům či sportovním aktivitám. Přesně v duchu celého území zeleného ostrova Rohan City, který svým obyvatelům poskytne klid a soukromí jen několik minut od centra Prahy.

 

Více informací o projektu

rivierakarlin-1.jpg (1005 KB)

diamantykarlin-1.jpg (684 KB)

Rohan City – Diamanty Karlín

 

footer_right_image.png (4 KB)


Představujeme Rohan City, bytové domy Diamanty Karlín. Diamanty jsou věčné. A teď můžete v jednom z nich dokonce i bydlet.

 

Dvě bílé budovy s šedými meziokenními pruhy a žlutými stropy v lodžiích a nadpraží už na první pohled zaujmou netradičním řešením od světově proslulé architektky Evy Jiřičné. Díky netradičnímu pětiúhelníkovému půdorysu jsou atraktivní zvnějšku. A stejně působivé jsou díky citlivé práci se sklem a světlem i vnitřky domů. V kombinaci s duchem tradičního Karlína, skvělou dopravní dostupností, krásnými výhledy a množstvím zeleně okolo jde o stylové bydlení na ideálním místě.

 

Více informací o projektu

Smíchov City - SM2

 

footer_right_image.png (4 KB)


Představujeme SMÍCHOV CITY bytový dům SM2. Bytový dům SM2 tvoří spolu s administrativní budovou Na Knížecí SM1 ucelený měst­ský blok.

 

Bytový dům SM2 určený především pro účely bydlení dobře vystihuje cel­ko­vou filozofii projektu Smíchov City. Vytvořit na principu města krátkých vzdá­le­nos­tí moderní zástavbu, která ctí principy tradičně rostlého města, kde můžete bydlet, pracovat i aktivně trávit volný čas. Jeho hlavním kouzlem je různorodost a citlivý přístup, s nímž zapadne do tradiční městské čtvrti. Bytový dům SM2 tvoří devět různorodých sekcí, které budou mít šest nadzemních a až tři podzemní podlaží.

 

Více informací o projektu

smichovcity.jpg (785 KB)

Váš projekt

Váš projekt

 

Do vašeho projektu navrhneme nejlepší řešení a zajistíme Vám nejlepší možný nákup kuchyní s dlouhou životností. Jsme schopni zajistit dodání 500 ks kuchyňských sestav v jeden den a zajistit i takto velké množství do 4 týdnů po objednání.

 

Jsme též připraveni i takovéto objemy rychle a kvalitně namontovat našimi montážníky – máme k dispozici 20 part montérů.

Neváhejte nás kontaktovat.

 

 Sjednat schůzku


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.