Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » kolekce kuchyní  » kuchyně esprit

Kuchyně ESPRIT

Průkopník inovací

 

S touto kuchyní získáte špičkový styl, který zahrnuje to nejlepší z moderních technologií a propojených spotřebičů. Model Esprit je určen pro milovníky inovací a technologií. Kuchyň je promyšlena do nejmenšího detailu a z elektrospotřebičů se v ní najednou stávají skuteční každodenní pomocníci. Využívá účinné systémy, jejichž cílem je pracovat efektivně a ušetřit vám co nejvíce času. Chytré vybavení je rozloženo v čistém a otevřeném, intuitivně rozvrženém prostoru, abyste se v kuchyni co nejlépe vyznali. Propojené elektrospotřebiče vám usnadní každodenní život. Každé ráno se můžete probouzet vůní čerstvě připravené kávy nebo si na svém smartphonu zkontrolovat, jestli je potřeba nakoupit, a to díky aplikacím propojeným s lednicí. Kuchyň Esprit v sobě propojuje to nejlepší z technologií, které vám usnadní život, a vy se zatím můžete nechat unášet její elegancí.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 120.000,- Kč bez DPH (bez spotřebičů, bez montáže)

úložné prostory Esprit

Nejmodernější úložné prostory

 

Podsvícené police posilují industriální, avantgardní styl této kuchyně a dodávají jí jemnost a čistotu. Panely z kouřového skla a vestavěným osvětlením vám umožňují vyjádřit svůj vlastní jedinečný styl. Úložné prostory přináší do této kuchyně skutečnou vizuální lehkost.
 

Detaily 2.0

Moderní kuchyně Esprit nabízí řadu výhod:

 

- Digestoř v dokonalé harmonii s prostorem, která vylepšuje architekturu místnosti tím, že elegantně zapadá do kuchyňské stěny.

- Zlatá skleněná zadní strana harmonicky navazuje na pracovní desku a vytváří kontinuitu materiálu a další jas.

Propojení moderních technologií

 

Špičková, autonomní indukční varná deska, stejně jako zásuvky s reproduktorem, USB nabíječkou a připojením Bluetooth doplňují toto futuristické uspořádání.

 

Vše je v detailech

 

Zlatá skleněná zadní strana harmonicky klouže po pracovní desce a vytváří kontinuitu materiálu a další jas.

Detaily Esprit

Naše dekory

Naše dekory

 

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů.

 

Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

Spotřebiče

 

Vyberte si spotřebiče

 

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně.

 

Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

 

Kuchyňské spotřebiče

Vybavení

 

To hlavní je v detailu

 

Je to především Vaše kuchyň.

 

A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

 

Přizpůsobení

Kuchyně Esprit


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku