Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » kolekce kuchyní  » kuchyně divine

Kuchyně DIVINE

Když se snoubí elegance se střídmostí

 

Kuchyně Divine vyniká svým odvážným charakterem, současným minimalismem a přirozenou čistotou. Tato prostorná kuchyně vám nabízí pocit svěžesti a trvalé rovnováhy díky svému minimalistickému designu. Model Divine rozšiřuje obývací pokoj a nabízí obrovský prostor, ideální pro sdílení s přáteli a rodinou. Tato kuchyně s osobitým charakterem je doplněna stolkem na svačinu a je plná úložných prostorů, které vám usnadní život.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 150.000,- Kč bez DPH

Šířka kuchyně 3m, skříňky nejsou do stropu, bez spotřebičů, bez montáže.

Úložné prostory Divine

Chytré úložné prostory

 

Noblessa moudře vybrala ty nejlepší materiály, aby vám mohla nabídnout to nejlepší. Kamenný stůl dokonale ladí s matnými dvířky a dodává této kuchyni jedinečný charakter. Přední strana kuchyně Divine je opatřena povrchovou úpravou proti otiskům prstů, což je skutečná výhoda, která vám zjednoduší život. Praktická jednotka pod vysokým stolem nabízí další úložný prostor.

 

Kamenný stůl na občerstvení dokonale ladí s matnými dvířky

 

Tato kuchyně s osobitým charakterem je doplněna kamenným stolkem a je plná úložných prostorů, které vám usnadní život. Kamenný stůl na občerstvení dokonale ladí s matnými dvířky a dodává této kuchyni jedinečný charakter.

Optimalizace a ergonomický design

 

Dvě zabudované kuchyňské trouby ve výšce očí dodávají skvělý designový prvek a poskytují značné pohodlí z hlediska ergonomie. Boční otevírání trouby přidává další praktičnost při každodenním používání.

 

Vše je v detailu

Kuchyně je především odrazem nás samých. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k dokončení a oživení Vaší kuchyně.

 

Optimalizace a ergonomie Divine

Naše dekory

Naše dekory

 

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů.

 

Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

Spotřebiče

 

Vyberte si spotřebiče

 

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně.

 

Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

 

Kuchyňské spotřebiče

Vybavení

 

To hlavní je v detailu

 

Je to především Vaše kuchyň.

 

A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

 

Přizpůsobení

Kuchyně Divine


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku