LOGO_NOBLESSA_seul_blanc.png (8 KB)

Úvod  » kdo jsme  » naše výroba

Naše výroba


Noblessa – to jsou především německé zkušenosti. Bezkonkurenční způsob výroby podle nejpřísnějších norem v oboru. Od dvířek přes úchytky až po zásuvky. Vše je pečlivě vyrobeno z kvalitních materiálů našimi specialisty. V každé fázi probíhají průběžné kontroly, aby se k zákazníkům dostaly jen dokonalé výrobky. Právě náročná výroba definuje kuchyně Noblessa, špičkové realizace zcela mimo běžné standardy interiérů.

Demanding_and_efficient_manufacturing.jpg (159 KB)

 

Náročná a efektivní výroba

 

Za kuchyněmi Noblessa stojí schopnosti zkušených profesionálů. Kuchyně jsou vyráběny vysoce automatizovaným procesem ve dvou výrobních závodech v Německu. Odpovídají i těm nejpřísnějším německým normám kvality.

 

Svůj výkon společnost dokazuje výrobní kapacitou 3200 kuchyní za rok.


 

Výroba dvířek

 

S maximální přesností vyrábíme dvířka, která následně procházejí pečlivou manuální kontrolou, a poté je individuálně upravujeme a leštíme. Ve fázi balení jsou skenovány nejmodernějšími čtečkami čárových kódů, aby se ke každému zákazníkovi dostala kompletní kuchyň.

 

Není zde prostor pro chybu.

Door_fronts_production.jpg (154 KB)

Meticulously_examined_furnitures.jpg (276 KB)

 

Inovativní systémy kontroly

 

Každá část korpusu se ověřuje pomocí inovativního systému „Color Brain”, což je systém kamer zajišťující vysoce citlivé sledování laserem doplněné o optické srovnávání. Tato technologie je spolehlivější než lidské oko a odhalí i ty nejmenší chyby.

 

Pomáhá nám tak zaručit nejlepší možnou kvalitu.


 

Výroba zásuvek

 

Systém zásuvek Profi+ vyrábíme inovativním postupem, který je velmi přesný a zcela automatizovaný. Souběžně probíhá i výroba vnitřku zásuvky a vrtání dvířek. V každé fázi laserový skener kontroluje kvalitu, aby výsledek neobsahoval jedinou chybu.

Drawers_production.jpg (271 KB)

Handles_production.jpg (61 KB)

 

Výroba madel

 

Na jedné straně je robotizované frézování profilů a drážek. Na druhé ruční utěsňování.

 

V této fázi zajišťuje nejvyšší kvalitu madel automatizace s manuálními zásahy.


 

Promyšlené skladové prostory

 

Náš nejmodernější automatizovaný sklad je dokonale integrován do našich logistických postupů a jeho kapacita je úctyhodná - až 80 000 skladových míst ve dvou budovách. Sklady jsou také projektovány pro dlouhodobý provoz a jsou velmi energeticky úsporné. Často používané díly jsou umístěny v přední části skladu.

 

K obsluze zadní části skladu se využívají obslužné vozíky, jejichž brzdění je využito k výrobě elektřiny.

Well_designed_storage_facilities.jpg (236 KB)


Vysoké nároky


Když jde o kvalitu, neděláme kompromisy. Od výběru materiálů až po výrobu je pro nás preciznost základem. Kuchyně Noblessa jsou podrobeny mnoha testům přímo u nás ve výrobě a dále v nezávislých laboratořích.

 

Mnohé mezinárodní certifikáty a potvrzení dokládají  kvalitu našich výrobků."Kvalita", "životní prostředí" a "energie" jsou stavebními kameny naší firemní politiky.

 

Četné národní i mezinárodní certifikáty kvality jsou toho důkazem.   

 

 

 

 

 

NAŠE SILNÉ STRÁNKYVšechny kuchyňské projekty vyžadují podporu a vedení, technickou výjimečnost a know-how.   

Jestli si chcete užívat výhody dokonale zpracovaných kuchyní německé značky Noblessa, neváhejte. Provedeme Vás plánováním kuchyně od A do Z, s respektem a pochopením Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte nás.  

 

 

SJEDNAT SI SCHŮZKUMáte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů. Více informací naleznete v sekci GDPR.


Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.

01-kvalita.jpg (8 KB) 02-vyroba.jpg (10 KB) 03-kuchyne.jpg (10 KB) 04-servis.jpg (9 KB) 05-vstricnost.jpg (7 KB)

Copyright © 2023 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz .....

Zavolejte

SJEDNAT SI SCHŮZKU