LOGO_NOBLESSA_seul_blanc.png (8 KB)

Úvod  » prostor kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » kuchyňské spotřebiče liebherr

Kuchyňské spotřebiče LIEBHERR


liebherr.jpg (11 KB)

Vestavné spotřebiče pro domácnost

Vestavné kombinované chladničky a mrazničky vybavené fascinujícími inovativními technologiemi jsou koncipovány pro dokonalou integraci do vaší kuchyně, čemuž napomáhá i jejich dostupnost v mnoha velikostech pro rozmanité prostory. Při vývoji řady vestavných produktů klade firma Liebherr obzvláštní důraz na zapracování funkcí a vybavení vyvinutých dle požadavků zákazníka, a proto ve výsledku vestavné spotřebiče nabízejí celou řadu mnohoúčelových prvků splňujících rozmanité požadavky na uchovávání potravin a nápojů.

Chladničky

 

Spousta špičkových vlastností pro mimořádné pohodlí

 

Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.

chladnicky.jpg (160 KB)


 

chladnicky-mraznicky.jpg (178 KB)

Kombinované chladničky a mrazničky

 

Flexibilně a dokonale integrovatelné do jakékoliv kuchyně.

 

Liebherr nabízí široký výběr úsporných kombinovaných chladniček s mrazničkou poskytujících vysokou úroveň pohodlí. Jsou dostupné v široké škále rozměrů, vhodné pro výklenky měřící 122 cm, 158 cm, 178 cm a 203 cm, a nabízí množství skvělých inovací, které zajisté uspokojí téměř každého zákazníka.


 

Mrazničky

 

Snadná instalace a excelentní energetická účinnost

 

Liebherr nabízí širokou škálu vestavných mrazniček, vhodných pro výklenky měřící 72 cm, 88 cm, 140 cm a 178 cm. Technologie NoFrost znamená, že tyto mrazničky nemusí být odmrazovány. Úsporné LED diody zajišťují jasné, příjemné osvětlení vnitřku mrazničky a přispívají k mimořádné energetické účinnosti spotřebiče.

 

mraznicky.jpg (236 KB)


 

vinoteky.jpg (177 KB)

Vinotéky

 

Vestavné chladničky na víno

 

Správná teplota hraje velkou roli při vychutnávání vína - a to platí jak pro teplotu dlouhodobého skladování, tak pro teplotu podávání. Chladničky na víno a chladničky na víno s více teplotními zónami poskytují dokonalá úložná řešení – nabízejí klima, ve kterém mohou být vína skladována za přesně řízených podmínek a ve kterém jsou chráněna proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Vestavné chladničky na víno Liebherr mohou být snadno integrovány do již existujících kuchyní, neboť jsou dostupné v několika rozměrech a s několika dveřními systémy.

 Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.

01-kvalita.jpg (8 KB) 02-vyroba.jpg (10 KB) 03-kuchyne.jpg (10 KB) 04-servis.jpg (9 KB) 05-vstricnost.jpg (7 KB)

Copyright © 2023 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz .....

Zavolejte

SJEDNAT SI SCHŮZKU