Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně

Kuchyně

kolekce-titul.jpg (164 KB)

Naše kolekce kuchyní

 

Noblessa je víc než jen výrobce kuchyní, je rovněž synonymem německé přesnosti a excelentní technické kvality. Naše značka přispívá k prestižnímu vnímání kuchyní vysoké kvality, pomáhají nám v tom naši vynalézaví designéři s inspirativními nápady. Noblessa nabízí kolekci kuchyní v moderním stylu vyrobených z těch nejlepších materiálů.

 

 

Kolekce kuchyní

Kuchyňské spotřebiče

 

Vybavení kuchyní kuchyňskými spotřebiči se proměňuje. Snoubí se v něm kreativita, praktičnost i propojenost a usnadní vám každodenní pobyt v kuchyni, ať už jste profíci či nadšení amatéři. Nad jednoduchými spotřebiči se pak vyjímá promyšlený design, který kuchyň přetavuje v dokonalý celek. Spotřebiče násobí efekt inovací, a vaření s nimi tak bude nezapomenutelné, pokrmy připravíte snadněji a budou ještě chutnější.

 

 

Kuchyňské spotřebiče

vybaveni-titul2.jpg (120 KB)

pracovni-desky-titul.jpg (185 KB)

Vybavení kuchyní

 

Protože polovinu času, který strávíte v kuchyni, věnujete přípravě pokrmů, je to prostor, na který kladete největší důraz. Výběr materiálu je proto zásadní, stejně tak estetická stránka a kvalita. Pracovní deska musí odolat nejrůznějším každodenním nástrahám - musí být odolná proti tepelnému šoku, skvrnám, vzniku škrábanců i rýh - a díky našim ušlechtilým materiálům vysoké kvality to dokáže.

 

 

Vybavení kuchyní


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.