LOGO_NOBLESSA_seul_blanc.png (8 KB)

Úvod  » kdo jsme  » v čem jsme jedineční

V čem jsme jedineční


Noblessa se vyznačuje bohatou nabídkou modelů a tím, jak odvážně dokáže navrhnout kuchyň. Aby se naše kuchyně mohly pochlubit elegantním designem, věnujeme hodně péče těm nejmenším detailům.

Facades_1_0.jpg (215 KB)

 

Široký sortiment vysoké kvality

 

Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka a vynikají svou elegancí a kvalitou, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv.


 

Dokonalá jednoduchost

 

Z našich nabízených modelů se dvířka bez úchytek soustředí na samotnou podstatu kuchyně a zvýrazňují její jemný, ušlechtilý vzhled. Dekor tak navozuje dojem čistoty a lehkosti. V dokonalé rovnováze se tu pojí uklidňující minimalismus a čisté estetično. Vestavěné úchytky tak samy o sobě spoluutvářejí celkový styl.

Line_N_2.jpg (249 KB)

Creations_2_1.jpg (196 KB)

 

Přizpůsobení kuchyní Noblessa

 

Kuchyně Noblessa nabízejí něco navíc. Výsuvné prvky jsou standardně vybavené skleněnými bočnicemi a protiskluzovými podložkami po celém povrchu. Zásuvky si také můžete přizpůsobit designovými prvky, jako jsou skleněné bočnice či kovové panely. Jedná se o exkluzivní prvky Noblessa, které sami vyrábíme a které nesou DNA značky: vynikající kvalitu, přesnost a odvážné pojetí.


 

Inovativní závěsy

 

Kvalita se skrývá v těch nejmenších detailech. Náš inovativní systém závěsů zajišťuje, že se dvířka sama pomalu dovřou. Tuto funkci umožňuje tlumicí systém Silent, který je zcela nenápadně integrovaný do uzavíracího mechanismu.

Charnieres_1.jpg (144 KB)


Vysoké nároky


Když jde o kvalitu, neděláme kompromisy. Od výběru materiálů až po výrobu je pro nás preciznost základem. Kuchyně Noblessa jsou podrobeny mnoha testům přímo u nás ve výrobě a dále v nezávislých laboratořích.

 

Mnohé mezinárodní certifikáty a potvrzení dokládají  kvalitu našich výrobků.


Potvrzení a certifikáty


"Kvalita", "životní prostředí" a "energie" jsou stavebními kameny naší firemní politiky.

 

Četné národní i mezinárodní certifikáty kvality jsou toho důkazem.   

 

 

 

 

 

NAŠE SILNÉ STRÁNKYVšechny kuchyňské projekty vyžadují podporu a vedení, technickou výjimečnost a know-how. 

Jestli si chcete užívat výhody dokonale zpracovaných kuchyní německé značky Noblessa, neváhejte. Provedeme Vás plánováním kuchyně od A do Z, s respektem a pochopením Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte nás.  

 

 

SJEDNAT SI SCHŮZKUMáte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.

01-kvalita.jpg (8 KB) 02-vyroba.jpg (10 KB) 03-kuchyne.jpg (10 KB) 04-servis.jpg (9 KB) 05-vstricnost.jpg (7 KB)

Copyright © 2023 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz .....

Zavolejte

SJEDNAT SI SCHŮZKU