Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » kuchyňské spotřebiče miele

Kuchyňské spotřebiče MIELE

miele.jpg (12 KB)

Objevte novou generaci 7000 - ještě více inovací, než kdy dříve

Věříme, že vše se dá neustále vylepšovat. Již od založení společnosti Miele v roce 1899 je synonymem vášnivého inženýrství, fascinujících technologií a neobyčejného designu. Nová generace 7000 opět posouvá hranice možného a přepisuje budoucnost.

Pečící trouby Miele

Pečící trouby

 

Tastecontrol - převařené pokrmy již patří minulosti. Díky funkci TasteControl se dvířka trouby otevřou zcela automaticky ve chvíli, kdy je pokrm připravený tak, jak má, a trouba se rychle ochladí. Pokud chcete udržovat pokrmy teplé nebo chcete nechat maso odpočinout, můžete přesně nastavit požadovanou teplotu, kterou chcete udržovat. 

 

Dualsteam - nejvýkonnější parní trouba. DualSteam rychle uzavře aroma a živiny uvnitř potravin a zajistí rovnoměrné rozdělení teploty a vlhkosti uvnitř celého prostoru. Tak přesně, že teplotu můžete nastavit na stupeň přesně a bez problému používat metodu sous-vide.

Klimatické pečení, vlažná čelní stěna, bezpečnostní funkce, energetická účinnost, chytrá domácnost s Miele@home, vybavení PerfectClean, kamera v ohřevném prostoru a spoustu dalších, fascinujících technologií.

 

 

Varné desky

 

Inteligentní rozpoznání hrnce. Díky funkci inteligentního rozpoznání hrnce varná deska pozná, když přesunete hrnec, a následuje jej s příslušnou nastavenou teplotou.

 
Celoplošná indukce. Naprostá volnost pohybu. Pohybujte hrnci po varné desce zcela libovolně - s celoplošnou indukcí je to možné.
 
S okamžitým nastavením teploty, inteligentním rozpoznáním hrnce a automatickou regulací teploty vám tato intuitivní indukční varná deska poskytuje optimální kulinářské pracoviště, kde můžete dát volný průchod své kreativitě. 

Varné desky Miele

Chladničky Miele

Chladničky

 

Chladničky K 7000 udrží suroviny čerstvé právě tak, jak nám je dává sama příroda. Je to vlastně úplně jednoduché: vaření začíná chlazením.

 

PerfectFresh Active - díky nejjemnější vodní mlze udrží systém PerfectFresh Active vaše potraviny až 5x déle čerstvé a křupavé.

 

DynaCool - perfektní klima na každé úrovni – funkce DynaCool zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celém vnitřním prostoru.

Myčky nádobí

 

Revoluční novinka v mytí nádobí. Během posledních dvou desetiletí se myčka nádobí stala běžnou součástí našich domácností. Mysleli jste si, že už není co vylepšovat? Neustále se posouvají hranice možného a nyní Miele přichází se světovou novinkou - myčkou s automatickým dávkováním AutoDos a integrovaným zásobníkem na mycí granulát PowerDisk®.

 

Spolu s těmito funkcemi představují i řadu dalších vlastností, které jsou u Miele exkluzivní. Ať už se jedná o jedinečné košové vybavení FlexLine, možnost ovládání přes aplikaci a týdenní plán mytí s AutoStartem, nebo o komfort při obsluze či jedinečné programy mytí.

Myčky nádobí Miele

Odsavače par Miele

Odsavače par

 

Nová varná deska Miele TwoInOne přesouvá odsavač par dolů. Vaše obytná zóna zůstane příjemně pachově neutrální, zatímco vy se věnujete své vášni pro vaření.

 

Jedinečný odsavač par. Rychle na maximální výkon. Rychle pod kontrolou. Nová varná deska Miele TwoInOne je nejvýkonnější kombinace indukční varné desky a odsavače par.

 


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.