Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » o nás  » naše značky a certifikáty

Značky a certifikáty kvality a investic

„Kvalita", „ekologie" a „energie” jsou stavebními kameny určující politiku naší firmy. Velký počet ocenění a certifikátů kvality uznávaných po celém světě to dosvědčují.

certifikat-modry-andel.jpg (139 KB)

Blauer Engel („Modrý anděl”)

 

Od srpna 2012 je naše společnost jedničkou v Německu a jako jediná dosud obdržela ekologickou známku „Der Blaue Angel” (Modrý anděl). Uděluje ji spolkové ministerstvo životního prostředí produktům, které jsou obzvlášť šetrné k životnímu prostředí.

 

U nás jsou rovněž kladeny velmi vysoké nároky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Známka kvality GS

 

Označení GS osvědčuje shodu výrobků s bezpečnostními normami platnými v Německu. Tato známka, kterou po zkouškách a kontrolách výrobních prostředků uděluje organizace TÜV Rheinland (nejvýznamnější kontrolor nábytku v Evropě), potvrzuje vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost našich výrobků.

 

Tato známka kvality překračuje svým významem německé hranice.

certifikat-GS.jpg (135 KB)

certifikat-M.jpg (144 KB)

Goldene M ("Zlaté M")

 

Certifikát "Zlaté M” od německé organizace DGM představuje na národní i mezinárodní úrovni jeden z nejvýznamnějších certifikátů kvality.

 

Toto osvědčení udělované podle nejpřísnějších kritérií, označuje produkty výrazně nadprůměrné kvality – i co do ochrany zdraví a životního prostředí.

Certifikát PEFC

 

Materiály vzniklé ze dřeva mají pro naše kuchyně zásadní význam. Na zodpovědnou manipulaci s touto surovinou dáváme velký pozor.

 

Certifikát PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes) osvědčuje, že tyto druhotné materiály pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a z kontrolovaných zdrojů.

certifikat-PEFC.jpg (180 KB)

certifikat-QM.jpg (152 KB)

Certifikát řízení kvality

 

Díky své vynikající kvalitě pronikají kuchyně Noblessa do celého světa a odpovídají nejnáročnějším požadavkům klientů. Závazek potvrzuje mezinárodní norma, která osvědčuje naše řízení kvality: DIN EN ISO 9001.

 

Tento certifikát posiluje naši obchodní strategii a zaručuje kuchyně, které obstojí i ve zkoušce času.

Certifikace řízení v oblasti životního prostředí

 

Ochrana zdrojů je hluboce zakořeněná ve filosofii naší rodinné firmy. Jednáme podle systému řízení v oblasti životního prostředí certifikovaného podle normy DIN EN ISO 14001.

 

Vyhodnocujeme podle něj ekologickou politiku a cíle společnosti a stanovujeme program, jehož účelem je neustálé zlepšování. Například efektivní využití materiálů ve výrobě je pro nás hlavní prioritou.

certifikat-UM.jpg (165 KB)

certifikat-EM.jpg (142 KB)

Certifikace řízení spotřeby energie

 

Optimální řízení spotřeby energie promyšlené i z ekologické stránky má pro nás velký význam. Náš systém řízení podle certifikace DIN EN ISO 50001 představuje základ pro úspěšné dosahování našich cílů. Významně jsme investovali do snížení spotřebovávané energie.

 

Například díky našim tepelným centrálám na spalování biomasy ušetříme ročně 13 000 tun CO2 a 15 milionů litrů topného oleje.


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku