Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » o nás  » naše nároky

Naše nároky

Pokud jde o kvalitu, neděláme kompromisy, od výběru materiálů až po výrobu. Kuchyně Noblessa podstupují mnoho zkoušek nejen interně, ale i v nezávislých zkušebnách. Celá řada ocenění a certifikátů kvality uznávaných po celém světě potvrzuje naši kvalitu při současném dodržení principu udržitelnosti - ekonomického úspěchu, tolerance k životnímu prostředí i sociální spravedlnosti.

premiova-kvalita.jpg (137 KB)

Prémiová kvalita

 

V zájmu zaručení nejvyšší kvality podstupují naše kuchyně velmi náročné zkoušky v interní zkušebně. Veškeré součásti testujeme za extrémních podmínek, které musí vydržet.

 

Do nové kolekce pak zařadíme pouze materiály a díly, které úspěšně prošly všemi zkouškami.

Odolnost proti vodě i páře

 

Kuchyně Noblessa se vyvážejí do celého světa. Proto musí být připraveny na veškeré klimatické podmínky. V rámci simulace ve speciální komoře jsou zkoušené kusy rovněž podrobeny procesu umělého stárnutí. Stejně tak testujeme i voděodolnost. Díly podrobujeme různým zkouškám - například vstřikování vodní páry nebo horké vodní lázni.

 

Cílem je vybrat materiály s vysokou odolností i za extrémních podmínek.

odolnost.jpg (106 KB)

zkousky-povrchu.jpg (130 KB)

Zkoušky povrchů

 

Kuchyň je každodenně vystavena různým vlivům jako jsou tekutiny z potravin, teplo, ostré předměty nebo čisticí prostředky.

 

Proto všechny povrchy podrobujeme celé řadě zkoušek chemické, ale i mechanické odolnosti. Všechny povrchy například vystavujeme různým agresivním a barvícím činidlům jako jsou úklidové prostředky, kyselina octová či káva. Simulujeme rovněž opotřebení madel v 10 000 cyklech, a ještě přísnější jsme na výsuvné prvky, které musí vydržet 80 000 cyklů (což je o 20 000 víc, než stanovuje norma).

une_pose_maitrisee.jpg (132 KB)

 


Naše kuchyně jsou navrženy jako prostor, ve kterém budete trávit příjemné chvíle. V zájmu dlouhé životnosti musí být každý prvek bezchybně nainstalován. Instalaci proto provedou naši profesionálové, kteří Vás zároveň provedou všemi fázemi projektu.

 

une_livraison_assuree_de_a_a_z.jpg (101 KB)

 

Značka Noblessa si zakládá na co nejkratších dodacích lhůtách. Z našich německých továren ve Vestfálsku až k Vám zajišťujeme individuální pravidelnou kontrolu dodávky, aby byl Váš projekt dokončen co nejdříve a za těch nejlepších podmínek. Díky naší optimalizované logistice Vám zaručujeme specializovaný a profesionální dohled až do těch nejmenších detailů.

Test stálosti barev

 

Ani po letech nemusí naše dvířka ztratit nic ze své barvy.

 

Aby tomu tak skutečně bylo, podrobujeme povrchy náročné zkoušce - osvětlujeme je extrémně silným xenonovým svítidlem, kterým simulujeme stárnutí. Pět let v pouhých 270 hodinách! Můžeme tak zaručit, že ani za mnoho let kuchyň Noblessa neztratí nic ze své hodnoty.

test-stalobarevnosti.jpg (104 KB)

udrzitelnost.jpg (93 KB)

Udržitelnost na prvním místě

 

Udržitelné hospodaření se zdroji je hluboce zakořeněné v hodnotách naší rodinné firmy.

 

Princip udržitelnosti, který zohledňuje ekonomické, ekologické i sociální zájmy, zajišťuje náš udržitelný úspěch.

Ekonomická a ekologická symbióza

 

Jsme přesvědčeni, že udržitelný úspěch je možný pouze při správném vyvážení ekonomických zájmů a zodpovědnosti za životní prostředí. Toto přesvědčení tvoří základ našich systémů řízení a vychází z něj neustálá snaha o zlepšování našich dodávek. Naprostý soulad kvality, funkčnosti a absolutní spokojenosti zákazníka tak umožňuje zaručit náš úspěch.

ekonomicka-symbioza.jpg (92 KB)

dobre-odvedena-prace.jpg (146 KB)

Spokojený tým pro dobře odvedenou práci

 

Naši největší sílu tvoří naši kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci. Děláme maximum proto, abychom jim poskytli optimální pracovní prostředí. Příjemné a bezpečné pracovní prostředí, ochrana zdraví i sociální příspěvky. Děláme vše pro jejich spokojenost. A v zájmu zachování know-how každý den vzděláváme své specialisty a předáváme jim své ideály.


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku